Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Od srdca k srdcu - husle Ladislava Kundráka

Dátum: 13.03.2023
Počet videní: 300
2 min. čítania
Od srdca k srdcu - husle Ladislava Kundráka

Klienti nášho zariadenia sú Staromešťania, ktorí vedia oceniť klasickú hudbu. Viacerí z nich chodili na koncerty klasickej hudby, do divadiel. Kultúra bola dôležitou súčasťou ich životov. Spomenieme reakciu klientky, ktorá je väčšinou ležiaca a začala chodiť na tieto koncerty: "Viete, ja som si myslela, že keď prídem do domova dôchodcov tak ma nič už nečaká. Ale vidím, že aj tu sa dá ešte nachádzať radosť zo života, pohladenie duše a začalo ma baviť žiť. Ďakujem za to." Povedala nám naša klientka po koncerte huslistu Ladislava Kundráka.

Klienti nášho zariadenia sú Staromešťania, ktorí vedia oceniť klasickú hudbu. Viacerí z nich chodili na koncerty klasickej hudby, do divadiel. Kultúra bola dôležitou súčasťou ich životov. Spomenieme reakciu klientky, ktorá je väčšinou ležiaca a začala chodiť na tieto koncerty: "Viete, ja som si myslela, že keď prídem do domova dôchodcov tak ma nič už nečaká. Ale vidím, že aj tu sa dá ešte nachádzať radosť zo života, pohladenie duše a začalo ma baviť žiť. Ďakujem za to." Povedala nám naša klientka po tomto koncerte. 

abc1
Huslistu Ladislava Kundráka sme privítali medzi nami na Podjavorinskej 6.  14. 3. 2023 v dopoludňajších hodinách k nám pricestoval zo Štúrova. Obdaril nás svojim umením. Veľmi si vážime, že nám venoval zo svojho dovolenkového času. Vypočuli sme si Bacha, Vivaldiho, Mozarta a iných známych skladateľov, ktorých hráva v Kodani.

abc2