Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Piknik staromestských seniorov

Dátum: 22.06.2023
Autor: Barbora Pfundtnerová
Počet videní: 602
2 min. čítania
Piknik staromestských seniorov

8792473c-1bd9-495e-91f7-052497f0ae44

Oddelenie inklúzie a sociálnych vecí z  Miestneho úradu Bratislava - Staré Mesto zorganizovalo piknik pre staromestských seniorov. Akcia sa uskutočnila pod záštitou pána starostu Ing. Mateja Vagača.  Strávili sme krásny spoločný čas v prostredí bratislavských lesov. 

S radosťou sme prijali pozvanie na piknik organizovaný oddelením inklúzie a sociálnych vecí Miestneho úradu Bratislava- Staré Mesto.

    Piknik sa konal na Mlyne Klepáč v príjemnom prostredí Železnej Studničky, kde sa dá schovať v chládku rozprestretých slnečníkov najmä v horúcich dňoch.  Vyšlo nám krásne počasie na takúto akciu. Mlyn Klepáč na Železnej Studničke mnohým z prítomných pripomína časy mladosti. Na mieste bolo pre nás pripravené pohostenie s občerstvením. Dostali sme skvelé croissanty, aj pravú zrnkovú kávu z neďalekého bufetu.  Na obed sme mali vynikajúci guláš uvarený priamo v reštaurácii Mlyna Klepáč.  Naši klienti si pochvaľovali aj koláčiky, ktoré pripravili pre všetkých staromestské súťažiace o najlepší domáci koláč. 

foto_2

Atmosféru nám spríjemňovala hudba a milá spoločnosť. Neskôr viacerí o sto šesť tancovali do rytmov živej hudby.  Naši klienti z Palárikovej,

aj z Podjavorinskej mali možnosť  navzájom  sa trochu spoznať.  Pri spoločnom stole sa rozprúdili mnohé zaujímavé debaty. 

Veľmi pekne ďakujeme všetkým, ktorí pre staromestských seniorov pripravili krásny program v úžasnom prostredí. 

47a7430c-452d-41c8-a996-974718a98dd3